Іспанія на аперитив. Частина 1

Перед поїздкою в Південну Америку ми заїхали в Іспанію, так би мовити повторити іспанську, яку ми "старано" вчили.

Іспанія здивувала. Відразу, сильно і неочікувано.
Можливо, в голові жив стереотип, що всі південні народи Європи ліниві і хаотичні. Наприклад, італійці - хаотичні, а греки - ліниві і суперхаотичні.
Іспанці неочікувано для мене виявились організованими, дисциплінованими, з гарним смаком. Додати до цього ще неймовірну гостинність, відкритість, любов до своєї країни і всього іспанського - виходить дуже приємний набір якостей.

Що здивувало:
- в Іспанії дуже якісні дороги. Не просто якісні, а кращі за німецькі. Враховуючи шалено великий трафік і в місті, і за містом, їм це тільки на руку.
- іспанці дотримуються правил: загальних суспільних і дорожнього руху. Якщо у дворі багатоповерхівки є загальний басейн, то користуються ним тільки в години роботи рятувальника, який зобов'язаний бути присутнім. Якщо, наприклад, рятувальник у кращому випадку працює з 09:00 до 20:00, то раніше чи пізніше в басейні ніхто не плаває (мені точно кортило би перед сном!). Або припаркувати чітко машину, лінія - в лінію, прискіпливо наголошувати, що необхідно пристібнути ремені безпеки. Це цікаво знову порівняти з греками, половина яких, здається, їздять без прав, що відразу відчуваєш, переходячи дорогу, і з італійцями, дорожній рух яких наближається до індійського, - хто куди, додати ще перебігання дороги в 6 смуг, де заманеться.
- спорт в Іспанії популярний не тільки в якості футболу: часто можна побачити бігунів, а на окраїнах міста і трасах - велосипедистів-гонщиків. Взагалі з усього видно, що іспанці хочуть і можуть виглядати здорОво й ефектно.


Дивлячись на все це, виглядає, наче немає ніякої кризи в Іспанії.

П.С. Твердження можуть стосуватися лише Мадриду й області Кастилія і Леон.


© Авторські права належать автору цього блогу. Використання всіх матеріалів (фото, текст, частини тексту, відео) можливо тільки з посиланням (гіперпосилання) на джерело.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як безкоштовно і без візи відвідати Йорданію (ОНОВЛЕНО 2021)

Хорватія відкрила кордони для українців: умови в'їзду (ОНОВЛЕНО 2021)

5 речей про подорож в Індонезію, які я хотіла би знати наперед