Hollywood

Я тягнула Вітю у Голлівуд кілька разів. Цікаво же все побачити на власні очі. Вітя мінімально впирався, бо все це вже бачив. Але вдіяти нічого не міг, тому що знав, як це вперше потрапити в Лос-Анджелесі.

Де знаходиться Голлівуд


Голлівуд - це один із районів Лос-Анджелеса з відомими пагорбами і кривими вуличками на них, де живуть зірки, а також однойменний бульвар, де щороку відбувається головне дійство кінематографу - нагородження премії Оскар.

Якщо роздивитися знак Hollywood найкраще з обсерваторії Гріффіта, то на бульвар потрібно йти за виром подій, емоцій і вражень. Хоча особисто мої враження, як і від усього Лос-Анджелесу, суперечливі.
В реальності літери Hollywood досить маленькі. І їх видно тільки у певних точках міста

Що очікувати від Голлівуду

Перш за все, саме тут знаходиться "Алея слави": вмонтовані у тротуар зірки з іменами акторів, режисерів, операторів, композиторів і виконавців. Кого тут тільки немає! На когось із своїх улюбленців точно можна натрапити. Але нічого й думати передивитися всі зірки: їх тут тисячі (більше 2600 шт) з обох боків вулиці.

Цікаво, що за встановлення зірки потрібно зробити внесок, який було впроваджено у 1980 році. Тоді він складав 2500 дол. У наші дні внесок виріс до 40 000 дол. Його потрібно зробити під час подання номінанта на розгляд. Вноситься зазвичай тими, хто номінує людину: фан-клубом, кіностудією, телеканалом та іншими. Кошти йдуть на утримання "Алеї слави".

Окрім зіркової алеї, тут на одному бульварі розташовано кілька культових кінотеатрів, де завжди можна зависнути у безлічі кінозалів. Серед театрів тут і архітектурні шедеври, Китайский та Єгипетський, і Dolby Theater, де відбувається церемонія Оскар.
Чомусь Dolby Theatre був найбільш порожнім з усіх кінотеатрів на всьому бульварі
На колонах театру за роками вмонтовано назви фільмів, які отримали Оскар
Вулиця завжди жива і переповнена. І це не дивно: купа народу шаленіє від кіно, знаменитостей і всього, з чим це пов'язано. Тому треба бути готовим до натовпу, настільки великого, що алею зірок можна не побачити. Люди снують туди-сюди, і, буває, важко щось роздивитися. Найкраща порада від мене - приїхати вранці або хоча би у першій половині дня, як це зробили ми.

На бульварі можна зустріти безліч вуличних артистів і мімів. Кожен з них буде підкорювати вас танцем, пантомімою, фокусами чи фото на згадку із собою. Деякі з них дійсно талановиті, а дехто - сумнівного вигляду :).

Любителі сувенірів знайдуть тут найдешевші магазинчики з подарунками, магнітиками і футболками на зразок "I love LA".
Чудернацькі вивіски кав'ярень і барів на бульварі Голлівуд


А мисливці за селебріті, думаю, нічого тут не побачить, крім туристів. Фільми знімають на студіях, наприклад, на Universal Studios, де ми побували, або ж вулиці міста так перекривають, що до знімальних майданчиків не підібратися, коли знімають щось в місті.
Відверта інсталяція: "Дорога в Голлівуд. Як деякі з нас потрапили сюди" (напис перед ліжком)

Є два моменти, які мені не сподобалося у найвідомішому районі Лос-Анджелеса. Тут дуже брудно. Алея зірок буквально запльована, вона пильна і неприваблива. Не знаю, як артисти руками торкаються підлоги, коли встановлюють зірку. Тут також неможливо знайти місце для парковки. Всі рази, що ми тут гуляли, доводилося кружляти у пошуках вільного місця і в результаті зупинятися на кілька кварталів далі від бульвару. Я раджу краще їхати сюди на метро, що знаходиться прямісінько в центрі вулиці, і не мати головного болю з машиною.

Класно, що американці змогли підняти індустрію кіно до такого рівня. Я ставлюся до життя зірок просто, але ж у більшості людей загоряються очі від можливості доторкнутися до всіх цих атракцій. Натовп на бульварі Голлівуд гуде і метушиться, клацає фотоапаратами і робить селфі, купує квитки заздалегідь, щоб подивитися кіно в тому ж театрі, де в один вечір збираються майже всі знаменитості планети.
Хоча достатньо лише звернути за ріг, щоб знову опинитися у просторих і порожніх вулицях Лос-Анджелеса і навіть не чути гомін людей. І це добре характеризує ЛА: відмінність різних районів, різноманітність культур і очікувань, об'єднані тільки шаленим темпом життя великого міста.
У листопаді 2016 Вітя випадково натрапив на зйомки фільму з Вілл Смітом в Даунтауні. Недарма Даунтаун порожній на вихідних :)
Зйомки фільму з Віллом Смітом, де його напарник - ельфі :) (листопад 2016)

P.S. Фільм "Яскравість" вийшов у прокат у 2017 році. Напарник В. Смітта - орк, і вони борються проти ельфів :).


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як безкоштовно і без візи відвідати Йорданію (ОНОВЛЕНО 2021)

Хорватія відкрила кордони для українців: умови в'їзду (ОНОВЛЕНО 2021)

5 речей про подорож в Індонезію, які я хотіла би знати наперед