Мусафір

У бухті Кіліфі у Кенії стоїть на якорі одномачтовий човен Мусафір (з араб. "мандрівник"). Він не виходить у відкрите море. На човні відбуваються будівельні роботи, і з кожним місяцем він стає все більш облаштованим для великого плавання навколо світу.

Мусафір - це велика мрія, мрія кожного з нас, втілена руками одного австралійця. Все почалося з однієї людини і, здавалося, недосяжної мрії - з нуля побудувати невеликий корабель, на якому здійснити навколосвітню подорож.

Три роки тому не було нічого, а тепер Мусафір стоїть на якорі, зробивши своє перше коротке плавання з Кіпіні у Кіліфі. До проекту з часом приєдналися кілька людей, які своєю працею та невеликими інвестиціями роблять подорож Мусафіра можливою.
Ще потрібно багато зробити: закріпити дошки на палубі, оздобити трюм, щоб він був придатний для зберігання і транспортування товару, поставити мотор і гвинт, організувати побут і - рушати у відкрите море на зустріч пригодам, далекім краям, за обрій, за який веде все ще шалена, але цілком досяжна мрія.
Фото Ivan Ziccardi Brogna 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Відкритий кордон з Чорногорією: умови в'їзду для українців (2021 ОНОВЛЕНО)

Хорватія відкрила кордони для українців: умови в'їзду (2021 ОНОВЛЕНО)

Як безкоштовно і без візи відвідати Йорданію (2021 ОНОВЛЕНО)