Пуно

Ми приїхали в Пуно дуже рано. Перше, що ми побачили, - високогірне озеро Тітікака. Краса!
Ми вирішили затриматися в Пуно на кілька днів. Позаду лишалось все Перу, попереду лежала Болівія. Не хотілось нікуди поспішати. Ми зняли кімнату в симпатичному хостелі з внутрішнім садом, приємним власником і геліоколектором на даху. Їли всілякі екзотичні фрукти, відпочивали, гуляли, згадували наші пригоди і коригували нові маршрути.
Озеро Тітікака
Люблю ці колоніальні церкви, вирублені із каменю
Популярні в'язані шапки з ламами із Південної Америки робляться ось так, сидячи будь-де. Двостороння шапка із візерунком готова за кілька годин
Жіночка старанно намагалась продати шапку Віті, побачивши його напівлису голову: "Señor, para la cabeza. Hace frío, señor" ("Сеньор, для голови. Тут холодно, сеньор") :).
Вуличні друкарі або "спеціалісти з набору документів", які працюють просто неба на старих друкарських машинках
Більшість перуанців не мають вдома комп'ютер чи принтер, так само, як і не вміють набирати текст. Тому існує потреба у "спеціально навчених людях", які можуть надрукувати необхідні документи чи листи. Нам смішно, а у людей - ціла галузь!
Колись давно, мабуть ще в 40-х, такий Volkswagen Жук масово виготовляли в Південній Америці. В Чилі, торгового партнера Німеччині, був великий концерн Volkswagen. Як ці кольорові Жуки ще на ходу? Так само, як і у нас, потяги й автобуси часів Хрущова :) 
Поросята на вулицях Пуно, як собаки у нас. Навіть такі ж волохаті :)
На оглядовому майданчику "Кондор": шикарний вид на велетенське озеро Тітікаку і ціле Пуно
Острови Урос, що дрейфують озером. Між іншим, в очеретяних будинках, що плавають, живуть вже століття цілі покоління народу уро
Пуно з його типовою забудовою "коробочками"
Пуно, як на мене, має чудове місце розташування!

Як доїхати: ми приїхали в Пуно із Куско нічним автобусом за 20 солів.
Ціни актуальні на грудень 2013


© Авторські права належать автору цього блогу. Використання всіх матеріалів (фото, текст, відео) можливо тільки з посиланням (гіперпосилання) на джерело.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хорватія відкрила кордони для українців: умови в'їзду (2023 ОНОВЛЕНО)

Відкритий кордон з Чорногорією: умови в'їзду для українців (2023 ОНОВЛЕНО)

Як безкоштовно і без візи відвідати Йорданію (2023 ОНОВЛЕНО)